کد خبر : 2358
تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 بهمن 1401 - 2:50

کنایه عماد حسینی کارگردان فیلم سینمایی استاد به آیدین آغداشلو

کنایه عماد حسینی کارگردان فیلم سینمایی استاد به آیدین آغداشلو
عماد حسینی، کارگردان فیلم سینمایی استاد، در نشست خبری فیلم خود، کنایه‌ای به فروش میلیاردی تابلوی نقاشی آیدین آغداشلو در حراج تهران زد.

به گزارش خبرگزاری پلان نیوز ، اولین نشست خبری چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور عماد حسینی، کارگردان، بهروز افخمی، تهیه‌کننده و الهام حسینی‌نژاد، بازیگر برگزار شد.
کارگردان این فیلم سینمایی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برای ساخت این فیلم سینمایی کسی را مدنظر داشتید؟ توضیح داد: ما مصدق‌های زیادی در این‌باره دیدیم. از وودی آلن گرفته تا نمونه‌های داخلی، حتی موقعی که می‌خواستم این فیلم را بسازم خیلی‌ها مخالفت کردند.
از شورای صدور پروانه ساخت که در دوره قبلی بود تا دیگر دوستان حتی یکی از بازیگران پیشکسوت با من تماس گرفت و گفت جوان کارت را با چنین چیزی شروع نکن، بایکوت می‌شوی.

او ادامه می‌دهد: این موارد موضوعاتی است که باید به آن پرداخته شود حتی در آن سر دنیا هم می‌بینیم کسی که این کار را انجام داده، هیچ کمپانی حاضر نمی‌شود فیلمش را بخرد، اما متاسفم که می‌گویم اینجا فرد با شاکی‌ها زیاد وجود دارد و نه تنها بایکوت نمی‌شود، بلکه اثرش هم در یک حراج به گران‌ترین قیمت به فروش می‌رسد.