کد خبر : 972
تاریخ انتشار : شنبه 11 اردیبهشت 1400 - 19:48

هیات انتخاب آثار بخش سینمایی مسابقه کانون پرورش فکری معرفی شدند

هیات انتخاب آثار بخش سینمایی مسابقه کانون پرورش فکری معرفی شدند

دبیرخانه مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هیأت انتخاب آثار بخش سینمایی بلند و فیلم کوتاه را معرفی کرد. به گزارش پلان نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان، دبیرخانه پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوانِ کانون پرورش فکری

دبیرخانه مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هیأت انتخاب آثار بخش سینمایی بلند و فیلم کوتاه را معرفی کرد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکر کودکان و نوجوانان، دبیرخانه پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوانِ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هیأت انتخاب آثار بخش سینمایی بلند و فیلم کوتاه را معرفی کرد.

فرهاد حسن‌زاده نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان، علی خودسیانی نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده، بیژن میرباقری کارگردان و نویسنده، رقیه توکلی گردفرامرزی نویسنده و کارگردان و فرزاد اژدری نویسنده و کارگردان، هیأت انتخاب این رویداد هنری را تشکیل می‌دهند.

هیأت انتخاب، ۴۰۲ عنوان فیلمنامه بلند سینمایی و ۲۸۷ فیلم کوتاهِ پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان را بررسی و ارزیابی کرد.

پنجمین مسابقه فیلمنامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان در ۲ مرحله صورت می‌گیرد، ابتدا طرح‌های ارسالی با توجه به شرایط مسابقه از سوی هیات انتخاب بررسی و آثار برتر معرفی می‌شود. در مرحله دوم نیز صاحبان آثار برتر یک ماه فرصت دارند تا نسخه اصلی فیلمنامه سینمایی بلند و فیلمنامه فیلم کوتاه خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.