نامگذاری یکی از معابر شهر رودبار قصران به نام شهید «فخری زاده»

طی مراسمی یکی از معابر شهر رودبار قصران به نام شهید «فخری زاده» نامگذاری شد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از  سنتر سینما پرس، ظهر شنبه مراسم نامگذاری میدان امام حسین (ع) شهر فشم با حضور رضا ریاحی شهردار اوشان، فشم و میگون، صفت‌الله عباسی رئیس شورای اسلامی شهر و خادمان حرم امامزاده صالح (ع) و… برگزار شد.

رضا ریاحی شهردار اوشان، فشم و میگون در جمع خبرنگاران درباره جزئیات تغییر نام میدان فشم اظهار کرد: کمیته نامگذاری معابر و اماکن شهر رودبار قصران بعد از گذشت ۲ سال برگزار شد و دومین جلسه این کمیته را ۲هفته پیش برگزار کردیم.

شهردار اوشان، فشم و میگون با بیان اینکه در حال نامگذاری‌های مناسبی برای معابر و اماکن فاقدنام شهر هستیم افزود: قرار است کوچه‌ها، پل‌های عابر پیاده و پل‌های رودخانه‌هایی که فاقد نام هستند نامگذاری شوند.

وی گفت: در اولین جلسه‌ای که هفته آینده برگزار می‌شود، نام گذاری وسیعی را در سطح شهر خواهیم داشت چرا که برخی از نام‌گذاری‌های اخیر، روی یک چهارچوب و اصول نبوده و قرار است این موضوع را اصلاح کنیم.

شهردار اوشان، فشم و میگون افزود: ما بلوار امام خمینی را از زردبند تا میدان امام علی (ع) داریم و قطعه دوم آن از میدان امام علی (ع) شروع می‌شود و تا میدان امام حسین (ع) که امروز افتتاح شد ادامه دارد.

وی ادامه داد: در روزهای آینده، در این کمیته مطرح خواهیم کرد که یکی از اماکن و یا معابر را به نام شهید فخری زاده نام گذاری کنیم.

ریاحی با بیان اینکه در جلسات بعدی کمیته، این نامگذاری انجام می‌شود افزود: نام‌گذاری ها باید کوتاه و اصولی باشند، همچنین در این کمیته مطرح می‌کنیم که این نام گذاری ها به صورت فنی انجام شود.

در ادامه مراسم صفت الله عباسی رئیس شورای اسلامی شهر اوشان، فشم و میگون افزود: در چند روز اخیر پیگیری‌هایی داشتیم و پرچم روی قبه مبارک امام حسین (ع) از عراق به ایران منتقل شد و امروز همه دوستان حاضر در این میدان، متبرک به پرچم امام حسین (ع) شدند.