کد خبر : 1880
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 تیر 1401 - 8:43

مجید مجیدی در ارومیه، برای فیلم «در آغوش درخت»

مجید مجیدی در ارومیه، برای فیلم «در آغوش درخت»

مجید مجیدی و رضا میرکریمی با حضور در صحنه فیلم «در آغوش درخت» توصیه ها و پیشنهادات خود را برای این فیلم به خاجه پاشا، کارگردان اثر، انتقال دادند. به گزارش پلان نیوز، فیلم سینمایی «در آغوش درخت» اولین تجربه کارگردانی سینمایی بابک خواجه پاشا از سال‌ها دستیاری سینما و کارگردانی فیلم کوتاه است که

مجید مجیدی و رضا میرکریمی با حضور در صحنه فیلم «در آغوش درخت» توصیه ها و پیشنهادات خود را برای این فیلم به خاجه پاشا، کارگردان اثر، انتقال دادند.

به گزارش پلان نیوز، فیلم سینمایی «در آغوش درخت» اولین تجربه کارگردانی سینمایی بابک خواجه پاشا از سال‌ها دستیاری سینما و کارگردانی فیلم کوتاه است که این روزها در ارومیه در حال فیلمبرداری است.

مجید مجیدی و رضا میرکریرش  می که خواجه پاشا تجربه دستیاری آن‌ها را در کارنامه دارد، با حضور در صحنه فیلمبرداری این فیلم در ارومیه در جریان تولید آن قرارگرفته و توصیه‌های لازم را ارایه دادند.

مارال بنی‌آدم و جواد قامتی که پیش از این در فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی برادران ارک حضور داشت، در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

«در آغوش درخت» که در آن از زبان‌های تُرکی، کُردی و فارسی استفاده می‌شود، قصه‌ای لطیف و خانوادگی را در بستر همزیستی اقوام اصیل ایرانی تصویر می‌کند.

محمدرضا مصباح تهیه کننده و سجاد نصرالهی مجری طرح و سرمایه‌گذار این فیلم است.