کد خبر : 264
تاریخ انتشار : جمعه 14 آذر 1399 - 10:41

علی نصیریان از محبوبیت علی حاتمی گفت

علی نصیریان از محبوبیت علی حاتمی گفت

علی نصیریان درباره علت محبوبیت علی حاتمی و چگونگی شکل گیری همکاری با این کارگردان، توضیحاتی داد. به گزارش خبرنگار پلان نیوز  ، امروز سالروز وفات علی حاتمی  کارگردان مطرح سینمای ایران است، به او سعدی سینما می گویند فیلمسازی که در همان تعداد آثاری که ساخت برای همیشه خود را ماندگار کرد و توانست

علی نصیریان درباره علت محبوبیت علی حاتمی و چگونگی شکل گیری همکاری با این کارگردان، توضیحاتی داد.

به گزارش خبرنگار پلان نیوز  ، امروز سالروز وفات علی حاتمی  کارگردان مطرح سینمای ایران است، به او سعدی سینما می گویند فیلمسازی که در همان تعداد آثاری که ساخت برای همیشه خود را ماندگار کرد و توانست محبوبیت همیشگی به دست آورد.
علی حاتمی با بازیگران مطرحی که بیشتر آن ها مانند خودش ماندگار شدند کار کرد یکی از این چهره ها علی نصیریان است که با او گفتگویی کوتاه انجام دادیم.
علی نصیریان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار،درباره علی حاتمی و اینکه چرا این کارگردان پس از سال ها که از فوتش می گذرد هنوز محبوب است و حتی مورد توجه نسل جدیدی که او را ندیدند، ولی آثارش را مشاهده می کنند قرار می گیرد، گفت: هر کارگردانی یک سبک و روش خاصی دارد، حاتمی با همه دوست بود و کارهایش را به دوستی، رفاقت و احترام انجام می داد و این موضوع همیشه در آثارش هم نمود پیدا می کرد.
وی افزود: حاتمی انسان بسیار شریف و ملایم بود و کم عصبانی می شد و بیشتر برای پیشبرد کارهایش دوستانه رفتار می کرد.
این بازیگر با اشاره به دلیل شکل گیری همکاری با علی حاتمی بیان کرد: از نظر دوره کاری هم نسل و هم دوره بودیم و از آنجایی که کار تئاتر و نمایشنامه نویسی هم می کرد آشنایی داشتیم و همدیگر را می دیدیم این آشنایی ها ادامه داشت تا اینکه سراغ سینما و تلویزیون رفت و در آنجا نیز توانستیم با هم همکاری کنیم.
گفتنی است علی نصیریان در آثاری، چون هزاردستان، کمال الملک، ستارخان با زنده یاد علی حاتمی همکاری داشته است.