کد خبر : 1160
تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 شهریور 1400 - 12:28

«عطر داغ» راهی جشنواره افسانه طلایی شد

«عطر داغ» راهی جشنواره افسانه طلایی شد

  فیلم سینمایی «عطر داغ» به کارگردانی علی ابراهیمی در سومین حضور بین المللی خود، به جشنواره افسانه طلایی ایتالیا راه پیدا کرد. به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «عطر داغ» اولین ساخته سینمایی علی ابراهیمی و به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان در سومین حضور بین المللی خود، به چهل

 

«عطر داغ» راهی جشنواره افسانه طلایی شد

فیلم سینمایی «عطر داغ» به کارگردانی علی ابراهیمی در سومین حضور بین المللی خود، به جشنواره افسانه طلایی ایتالیا راه پیدا کرد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «عطر داغ» اولین ساخته سینمایی علی ابراهیمی و به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان در سومین حضور بین المللی خود، به چهل و سومین دوره جشنواره افسانه طلایی Efebo D’oro کشور ایتالیا راه پیدا کرد.

این جشنواره که در سال ١٩٧٩ میلادی تاسیس شده است از ۱۴ تا ۲۰ نوامبر مصادف با ۲۳ تا ۲۹ آبان سال جاری در پالرموی ایتالیا برگزار می شود و میزبان فیلم سینمایی «عطر داغ» در بخش فیلم اول یا دوم فیلمساز برای جایره پرسپکتیو افبو جشنواره است.«عطر داغ» در این بخش با سایر آثار کشورهای دیگر به رقابت می‌پردازد.

«عطر داغ» اسفندماه سال ۱۳۹۸ در سینماهای کشور اکران شد و پیش از این نیز در ۲ جشنواره بین المللی فیلم لندن و جشنواره فیلم بنگلور هندوستان نیز حضور داشته است.

پخش بین المللی «عطر داغ» بر عهده شرکت فرست اسکرین فیلم به مدیریت سولماز اعتماد است.