کد خبر : 470
تاریخ انتشار : دوشنبه 8 دی 1399 - 15:51

رونمایی از بازی رایانه‌ای «ژنرال در سایه»

رونمایی از بازی رایانه‌ای «ژنرال در سایه»

همزمان با سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از بازی «ژنرال در سایه» رونمایی می‌شود. این بازی روایت شکست حصر شهر آمرلی عراق با حضور سردار سلیمانی است. به گزارش پلان نیوز ، روابط عمومی مرکز متنا از رونمایی بازی «ژنرال در سایه» همزمان با سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد. مهدی

رونمایی از بازی رایانه‌ای «ژنرال در سایه»

همزمان با سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از بازی «ژنرال در سایه» رونمایی می‌شود. این بازی روایت شکست حصر شهر آمرلی عراق با حضور سردار سلیمانی است.

به گزارش پلان نیوز ، روابط عمومی مرکز متنا از رونمایی بازی «ژنرال در سایه» همزمان با سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

مهدی جعفری جوزانی رئیس مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی درباره جزئیات بازی ژنرال در سایه اظهار کرد: همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، شاهد یک پروژه بسیار خیره‌کننده به اسم «ژنرال در سایه» خواهیم بود. این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و راوی اتفاقاتی است که در ده ماه محاصره شهر آمرلی توسط داعش به‌وقوع پیوسته و در نهایت با ورود شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش با هلی‌کوپتر به این شهر ضمن دلجویی از خانواده‌های بی‌دفاع / محاصره شهر را در هم شکسته است و منطقه آمرلی را از لوث حضور جنایتکاران داعشی مورد حمایت رژیم تروریست آمریکا پاک می‌کند.

او بیان کرد: این بازی بسیار جذاب که از داستان بسیار پرکشش و کیفیت فنی و هنری بسیار خوبی بهره می‌برد همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی رونمایی و به زودی روانه بازار خواهد شد.