کد خبر : 1264
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 مهر 1400 - 19:54

روزهای جمعه‌؛ «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» را روی موج رادیو سلامت بشنوید

روزهای جمعه‌؛ «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» را روی موج رادیو سلامت بشنوید

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه شنونده جنگ شاد «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» باشند که به تهیه کنندگی محسن کریمی پخش می شود. به گزارش سنترسینماپرس، «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» تنها برنامه رادیو سلامت است که در آن موسیقی متناسب با آیتم های برنامه به صورت زنده اجرا می شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه شنونده جنگ شاد «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» باشند که به تهیه کنندگی محسن کریمی پخش می شود.

به گزارش سنترسینماپرس، «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» تنها برنامه رادیو سلامت است که در آن موسیقی متناسب با آیتم های برنامه به صورت زنده اجرا می شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی و آسیه گرجی قطعات نمایشی برنامه را بازی می کنند.

این برنامه در قالب جنگی شاد روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۱ پخش می شود. یکی از قطعات نمایشی برنامه «کافی و نعمت» است که روایتگر داستان ۲ باجناق و یک مادرزن است که با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند و لحظات کمدی را برای شنوندگان شکل می دهند. این برنامه که از ۹ سال پیش روی آنتن رادیو سلامت قرار دارد، شامل بخش های مختلفی است.

از دیگر آیتم های این برنامه می توان به «سهم من از همدلی» (شعار سال)، «بفرمایید خوش آمدید»، «بهارانه» (ورک شاپ گزارشی)، «غذای روز منوی امروز» (هر جمعه یک آشپز بین المللی در این برنامه یک غذای ویژه روزهای جمعه آموزش می دهد)، «ایستگاه خنده»، «ترانه»، «دکه سلامت» (خبرهای علمی روز)، «تا مقصد» (با محوریت شکست کرونا در قالب گفتگو با کارشناس)، «مطب آقای دکتر» (آموزش مطالب علمی)، «خاطرات مادربزرگ» (نوستالژی خاطرات)، «گنجینه» (پاس داشتن زبان فارسی و به کار بردن کلمات فارسی)، «گل و گلدون» (یادآوری اتفاقات خوب قدیم از جمله هم‌چشمی نکردن و دورهمی‌های خانوادگی و مقایسه دنیای گذشته و مدرن) و … اشاره کرد.

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه سری به کوچه سلامت پلاک ۱۰۲ بزنند و حال و هوایش را تغییر بدهند. سردبیری و گویندگی این برنامه به عهده فیروزه آدابی است.