کد خبر : 2660
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1402 - 18:31

دو کارمند دیگر شهرداری شاهرود هم بازداشت شدند

دو کارمند دیگر شهرداری شاهرود هم بازداشت شدند

به گزارش پلان نیوز از شاهرود، سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان سمنان امروز دو نفر دیگر از کارکنان شهرداری شاهرود را بازداشت کردند. بر پایه این خبر، با احتساب دستگیری‌های اخیر، تعداد کارکنان بازداشتی فرمانداری و شهرداری شاهرود در حدود یک ماه اخیر به پنج نفر رسیده است. اواخر خردادماه، سه نفر از کارمندان

به گزارش پلان نیوز از شاهرود، سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان سمنان امروز دو نفر دیگر از کارکنان شهرداری شاهرود را بازداشت کردند.

بر پایه این خبر، با احتساب دستگیری‌های اخیر، تعداد کارکنان بازداشتی فرمانداری و شهرداری شاهرود در حدود یک ماه اخیر به پنج نفر رسیده است.

اواخر خردادماه، سه نفر از کارمندان فرمانداری و شهرداری شاهرود به اتهام فساد مالی و دخل و تصرف در بیت‌المال بازداشت شده بودند.

بر اساس این خبر، تحقیقات تکمیلی در راستای ابعاد این پرونده هم‌اکنون در دست انجام بوده و پرونده این افراد در دستگاه قضایی در دست بررسی و تحقیقات تکمیلی است.

برخی کنشگران مجازی عقیده دارند: برخورد با متخلفان و مفسدان در هر سطحی که باشند، موجی از امید را در جامعه به همراه خواهد داشت و آنها از نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بابت این دستگیری‌ها قدردانی کرده‌اند.