کد خبر : 1257
تاریخ انتشار : شنبه 10 مهر 1400 - 18:32

دوره‌های آموزشی رویداد «رویازی۳» آغار به کار کرد

دوره‌های آموزشی رویداد «رویازی۳» آغار به کار کرد

دوره‌های آموزشی سومین رویداد «رویازی» با معرفی اساتید حاضر در این دوره آغاز به کار کرد. به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی «رویازی»، بخش آموزشی سومین رویداد «رویازی» همراه با دوره آموزش مقدماتی از ششم مهرماه آغاز به کار کرد.کلاس‌های این دوره که چکیده کارگاه‌های آموزشی ۲ دوره گذشته است، از ۶ تا

دوره‌های آموزشی رویداد «رویازی۳» آغار به کار کرد

دوره‌های آموزشی سومین رویداد «رویازی» با معرفی اساتید حاضر در این دوره آغاز به کار کرد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی «رویازی»، بخش آموزشی سومین رویداد «رویازی» همراه با دوره آموزش مقدماتی از ششم مهرماه آغاز به کار کرد.کلاس‌های این دوره که چکیده کارگاه‌های آموزشی ۲ دوره گذشته است، از ۶ تا ۱۵ مهرماه روی سامانه اینترنتی «رویازی» بارگذاری و در اختیار کاربران قرار دارد. همچنین دوره آموزشی پیشرفته ویژه این رویداد، از ۳ تا ۱۶ مهرماه در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

این آموزش‌ها به صورت اختصاصی تنها در اختیار کاربرانی است که ثبت‌نام طرح خود را در سامانه «رویازی» نهایی کرده‌اند یا هزینه شرکت در کلاس‌های دوره آموزشی پیشرفته ویژه «رویازی ۳» را پرداخت کنند.

همچنین دبیرخانه «رویازی» دسترسی و استفاده از این دوره را برای تمامی افراد و مجموعه‌هایی که در سایت «رویازی» حساب کاربری ایجاد کرده‌اند، فراهم کرده است.

این دوره، با همراهی چهره‌هایی چون فاطمه حسینی شکیب، بهروز افخمی، اشکان رهگذر، محمد همدانی، احسان کاوه، هادی اسماعیلی و دیگر فعالان حوزه انیمیشن کشور از شانزدهم مهرماه به صورت آفلاین برگزار می‌شود.

سومین دوره رویداد پیچ انیمیشن «رویازی» آبان ۱۴۰۰ با هدف شفاف‌سازی اقتصاد انیمیشن، کمک به تأمین و تولید محتوا، شبکه‌سازی متخصصان و مربیان، ایجاد چرخه تولید صنعتی در انیمیشن و تبیین ظرفیت‌های اقتصادی انیمیشن توسط مرکز انیمیشن حوزه هنری در تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها : ،