کد خبر : 135
تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 آذر 1399 - 18:47

دستگیری چهار نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در شهر باران

دستگیری چهار نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در شهر باران

سرپرست فرماندهی انتظامی رشت از دستگیری چهار نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در محله دخانیات این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر از عاملان درگیری به علت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد. به گزارش پلان نیوز سرهنگ محمود حافظی در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه خشت

دستگیریسرپرست فرماندهی انتظامی رشت از دستگیری چهار نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در محله دخانیات این شهرستان خبر داد و گفت: یک نفر از عاملان درگیری به علت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش پلان نیوز سرهنگ محمود حافظی در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه خشت مسجد شهرستان رشت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در محله دخانیات این شهرستان مطلع شده و بلافاصله در محل درگیری حاضر شدند.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در یک عملیات ضربتی چهار تن از عاملان اصلی این نزاع دسته جمعی را دستگیر کردند، افزود: یک نفر از عاملان درگیری به علت جراحات ناشی از ضربات سلاح سرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی علت این نزاع دسته جمعی را اختلافات ملکی ساکنین آپارتمان ذکر کرد و گفت: عاملان این درگیری پس از مشاجره لفظی با استفاده از سلاح سرد با یکدیگر درگیر شدند.

سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه عاملان این نزاع که ۲۷، ۳۳، ۳۵ و ۵۵ سال سن دارند، تصریح کرد: خوشبختانه با هوشیاری و همکاری آگاهانه شهروندان قانونمدار شاهد توسعه نظم و انضباط اجتماعی در شهرستان رشت و ارتقای احساس امنیت هستیم.

وی اضافه کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و تلاش برای دستگیری یکی دیگر از متهمان این درگیری همچنان ادامه دارد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رشت با تاکید بر اینکه آحاد مردم در هنگام عصبانیت باید به کنترل خشم خود توجه بیشتری داشته باشند از شهروندان خواست، برای حل مشکل و اختلاف‌های خود از راه‌های قانونی اقدام کنند.