کد خبر : 1035
تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 تیر 1400 - 18:13

حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست که برای بررسی وضعیت دریاچه ارومیه رفته بودند؛ دچار حادثه شد و دو نفر از خبرنگاران فوت کردند. به گزارش پلان نیوز ، ستاد احیای دریاچه ارومیه تعدادی از خبرنگاران را برای بررسی وضعیت این دریاچه به ارومیه دعوت کرده بود، آنها امروز با هواپیما عازم این استان شده

اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست که برای بررسی وضعیت دریاچه ارومیه رفته بودند؛ دچار حادثه شد و دو نفر از خبرنگاران فوت کردند.

به گزارش پلان نیوز ، ستاد احیای دریاچه ارومیه تعدادی از خبرنگاران را برای بررسی وضعیت این دریاچه به ارومیه دعوت کرده بود، آنها امروز با هواپیما عازم این استان شده و مسیری را با اتوبوس در حال حرکت بودند که اتوبوس در نزدیکی شهرستان نقده دچار حادثه شده و ترمز آن عمل نکرده است.

خبرنگاران اکنون در بیمارستان امام خمینی شهرستان نقده ارومیه بستری شده‌اند، وضعیت دو تن از آنها وخیم گزارش شده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از اعزام ١٠ دستگاه آمبولانس به محل حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده خبر داده و گفته است که در این حادثه دو نفر از بانوان خبرنگار فوت کردند.

حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

مدیرکل روابط عمومی سازمان محیط زیست در میان خبرنگاران بوده است حال عمومی وی خوب است.

مهدی ولی پور، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: مهشاد کریمی از خبرگزاری ایسنا و ریحانه یاسینی از خبرگزاری ایرنا، فوت شدگان این حادثه هستند.

محمد آیدین رئیس بیمارستان نقده نیز با تأیید فوت دو نفر از سرنشینان اتوبوس خبرنگاران گفت: ۱۳ نفر از مصدومان اتوبوس خبرنگاران در بیمارستان نقده بستری شدند.

گفتنی است هلی کوپتر امداد و نجات در محل حادثه مستقر شده است.

حادثه برای اتوبوس خبرنگاران در ارومیه

گفته می‌شود در اثر این حادثه محمد مهدی گوهری، مرتضی محمدزاده، سهیل فرجی، نیما عبدالله پور، فروغ فکری، ندا اکبری، تحت نظر اورژانس هستند. حسن ظهوری از عصر ایران مرتضی محمدصادق، ابراهیم نژاد رفیعی، رباب باباخان و کمال عثمان پور و زهرا کشوری از روزنامه ایران دچار شکستگی شده اند.

بقیه افراد حال عمومی مساعدی دارند.