کد خبر : 1828
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 خرداد 1401 - 6:32

ادعای تازه فراستی؛ یکی از بازیگران ۱۵۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد

ادعای تازه فراستی؛ یکی از بازیگران ۱۵۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد

مسعود فراستی در نشست نقد و بررسی یک فیلم اعلام کرد که پول کثیف، دستمزد بازیگران را میلیاردی کرده و یکی از بازیگران در حال حاضر ۱۵۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد. به گزارش پلان نیوز، همزمان با رونمایی از مستند «کاپرا کجاست؟» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی انصاری که محصول جدید مرکز مستند سوره است،

مسعود فراستی در نشست نقد و بررسی یک فیلم اعلام کرد که پول کثیف، دستمزد بازیگران را میلیاردی کرده و یکی از بازیگران در حال حاضر ۱۵۰ هزار دلار دستمزد می‌گیرد.

به گزارش پلان نیوز، همزمان با رونمایی از مستند «کاپرا کجاست؟» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی انصاری که محصول جدید مرکز مستند سوره است، نشست نقدوبررسی «جایگاه امید در سینمای ایران و جهان» به میزبانی میلاد دخانچی و با حضور مسعود فراستی منتقد سینما ) در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

فراستی در این مراسم خطاب به سعید روستایی کارگردان فیلم «برادران لیلا» برنده جایزه جشنواره کن گفت: «جایزه تو یک قران ارزش ندارد آن را به مردم آبادان تقدیم نکن چیز عزیزی به آنها بده اگر داری.»

او درباره دلیل افزایش دستمزد بازیگران گفت: «بااینکه دستمزد ٢٠٠ میلیونی یک نفر می‌شود ٢ میلیارد، به خاطر ورود پول کثیف به سینما است. یکی از بازیگران ١۵٠ هزار دلار دستمزد می‌گیرد؛ این فاجعه است.»

برچسب ها :