کد خبر : 2523
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402 - 16:19

گرامیداشت سه بازیگر فقید تئاتر و سینما در تالار سایه تئاتر شهر

گرامیداشت سه بازیگر فقید تئاتر و سینما در تالار سایه تئاتر شهر
گروه اجرایی نمایش «لانگ شات» به کارگردانی محمدرضا مالکی شامگاه روز جمعه بیست و دوم اردیبهشت در حضور سه هنرمند پیشکسوت یاد و خاطره سه هنرمند فقید عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون را گرامی داشتند.

به گزارش پلان نیوز، گروه اجرایی نمایش «لانگ شات» که این روزها به کارگردانی محمدرضا مالکی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود، شامگاه روز جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه با اهدای سه لوح نمادین به آتش تقی پور بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون، حسین پرستار بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون و زهرا سعیدی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون یاد و خاطره زنده یاد حسین پناهی بازیگر، کارگردان و شاعر، زنده یاد پروین سلیمانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و بهمن مفید بازیگر، کارگردان و صداپیشه ا گرامی داشتند.

نمایش «لانگ شات» به نویسندگی جواد خورشا و محمدرضا مالکی و بازی و کارگردانی محمدرضا مالکی هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۰:۱۵ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: رضا مژده کارگر خیاطی که عاشق سینماست یک شب در محل کار خود می خواهد فیلمی با گوشی همراه از خودش ضبط کند تا برای یک دفتر سینمایی بفرستد. این کار در ستایش از تمام هنروران و عاشقان بازیگری سینماست.