کد خبر : 514
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 دی 1399 - 10:30

چرا همه سهام داران عدالت باید در سجام ثبت نام کنند؟

چرا همه سهام داران عدالت باید در سجام ثبت نام کنند؟

به گزارش پلان نیوز : مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: دریافت کد بورسی هم برای دریافت سود سالانه سهام و هم شرکت در انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت ضروری است. «قدرت فیض الهی» اظهار کرد: کسانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده اند حتما با مراجعه به

به گزارش پلان نیوز : مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: دریافت کد بورسی هم برای دریافت سود سالانه سهام و هم شرکت در انتخابات هیئت مدیره سهام عدالت ضروری است.

«قدرت فیض الهی» اظهار کرد: کسانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده اند حتما با مراجعه به سامانه سجام برای دریافت کدبورسی انتخاب کنند تا بتوانند هم سود سالانه  سهام را دریافت کنند و هم بتوانند در انتخابات هیئت مدیره شرکت ، شرکت کنند.

وی سرمایه شرکت را نزدیک ۳۰۰۰ میلیارد اعلام و تصریح کرد:لازم است افراد توانایی انتخاب شوند تا این شرکت به سودآوری برسد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: مزیت دیگر داشتن کدبورسی این است که خرید و فروش سهام را برای افراد ممکن می‌کند، چون ۶۰ درصد سهام آزاد شده است و قابل خرید و فروش است و قرار است تا ۳۰ درصد دیگر هم تا دهه‌ی فجر قابلیت فروش داشته باشد.

فیض‌الهی تصریح کرد: سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، اگر بخواهند سهام خود را بفروشند حتما باید کد بورسی را داشته باشند، بنابراین هم استانی‌ها باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان و دفاتر ict روستایی، پست بانک و درگاه‌های الکترونیکی کد بورسی خود را دریافت کنند.

انتهای پیام

برچسب ها : ، ،