کد خبر : 203
تاریخ انتشار : یکشنبه 9 آذر 1399 - 3:57

صف آرایی ۱۳ نماینده مجلس برای طرح سوال از وزیر کشور و وزیر کار

صف آرایی ۱۳ نماینده مجلس برای طرح سوال از وزیر کشور و وزیر کار

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور وزرای کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات ۱۳ تن از نمایندگان در جلسات هفته آتی این کمیسیون خبر داد. پلان نیوز : علی بابایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد : در جلسات این هفته قرار است با حضور معاون رفاه اجتماعی

وزرای کشور و تعاون به مجلس می روند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور وزرای کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات ۱۳ تن از نمایندگان در جلسات هفته آتی این کمیسیون خبر داد.

پلان نیوز : علی بابایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد : در جلسات این هفته قرار است با حضور معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع بیمه زنان خانه‌دار بررسی شود.

وی با بیان اینکه  ادامه بررسی طرح مدیریت تعارض منافع نیز در دستورکار اعضای کمیسیون اجتماعی قرار دارد، افزود:در جلسات قبلی کلیات این طرح ۲۷ ماده ای به تصویب رسید و اعضای کمیسیون اجتماعی وارد بررسی جزئیات طرح تعارض منافع شدهاند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی، ادامه داد: در چند جلسه گذشته اعضای کمیسیون تا ماده ۷ این طرح را بررسی و به تصویب رساندند تا و در چند جلسه آینده رسیدگی به جزئیات این طرح به اتمام میرسد و طرح جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه پارلمان خواهد شد.

بابایی با بیان اینکه بررسی سوال ۱۲ تن از نمایندگان از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در دستورکار اعضای کمیسیون در جلسات هفته جاری قرار دارد، گفت: شریعتمداری  برای پاسخگویی به سوالات دهمرده نماینده زابل، ذاکر نماینده ارومیه،  حجت الاسلام پژمانفر نماینده مشهد، حجت الاسلام نوروزی نماینده رباط کریم ، حسینی نماینده خدابنده، قاسم‌پور نماینده تهران، بشیری نماینده پاکدشت، خضریان نماینده تهران، درخشان نماینده ایران، شهرحسین‌پور نماینده پیرانشهر ، حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و همچنین ورناصری قندعلی نماینده مسجد سلیمان در کمیسیون اجتماعی حضور خواهد یافت.

نماینده مردم ساری در مجلس تاکید کرد: در جلسات این هفته کمیسیون اجتماعی سوال عباس زاده نماینده مشکین شهر از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.