کد خبر : 1518
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 دی 1400 - 5:50

شهره لرستانی با نمایش موزیکال «میراندولینا» به صحنه تئاتر برمی‌گردد

شهره لرستانی با نمایش موزیکال «میراندولینا» به صحنه تئاتر برمی‌گردد

نمایش موزیکال «میراندولینا» به کارگردانی شهره لرستانی بازیگر و کارگردان تئاتر روی صحنه می آید. به گزارش پلان نیوز، نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون نمایش موزیکال «میراندولینا» با نام دیگر «دختر زیبای مهمان خانه دار» را کارگردانی می کند. شهره لرستانی پیش از این آثاری چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «بهره برداری»، «سلطان مار» و … را

نمایش موزیکال «میراندولینا» به کارگردانی شهره لرستانی بازیگر و کارگردان تئاتر روی صحنه می آید.

به گزارش پلان نیوز، نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون نمایش موزیکال «میراندولینا» با نام دیگر «دختر زیبای مهمان خانه دار» را کارگردانی می کند.

شهره لرستانی پیش از این آثاری چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «بهره برداری»، «سلطان مار» و … را به عنوان کارگردان روی صحنه برده است و اکنون پس از سال ها دوری از تئاتر قصد دارد با اجرای نمایش موزیکال «میراندولینا» نوشته کارلو گلدونی نمایشنامه نویس ایتالیایی قرن هجدهم تجربه جدیدش را روی صحنه ببرد.

لرستانی قصدا داشت نمایش مویکال «میراندولینا» را در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ روی صحنه ببرد که به دلایل مختلف تاکنون اجرای این نمایش با وقفه روبرو شده بود اما اکنون پس از گذشت ۵ سال مراحل تولید این اثر برای اجرای صحنه ای در حال انجام است.

«میراندولینا» با طراحی و کارگردانی شهره لرستانی، تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد به زودی روی صحنه می رود.

نورالدین حیدری ماهر در مقام مجری طرح در این پروژه فعالیت خواهد داشت.

اطلاعات تکمیلی  نمایش «میراندولینا» به زودی اعلام خواهد شد.

نگار امیری/