کد خبر : 795
تاریخ انتشار : پنجشنبه 30 بهمن 1399 - 10:19

در تازه ترین برنامه «نقد سینما»؛ «دیدن این فیلم جرم است» بررسی می شود/ بیماری مزمن سینما چیست؟

در تازه ترین برنامه «نقد سینما»؛ «دیدن این فیلم جرم است» بررسی می شود/ بیماری مزمن سینما چیست؟

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» ساعت ۲۳ روز جمعه اول اسفند به نقد و بررسی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» می پردازد. به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه تلویزیونی «نقد سینما» این هفته  با یک پرونده و یک گفتگوی ویژه نیز پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

«دیدن این فیلم جرم است» بررسی می شود/ بیماری مزمن سینما چیست؟

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» ساعت ۲۳ روز جمعه اول اسفند به نقد و بررسی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» می پردازد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه تلویزیونی «نقد سینما» این هفته  با یک پرونده و یک گفتگوی ویژه نیز پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.

در بخش ابتدایی برنامه با میزبانی امیررضا مافی، حسین لامعی، مستندساز و منتقدسینما  و آرش خوشخو، منتقد و روزنامه نگار، سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» نقد و بررسی می شود.

در ادامه برنامه و به بهانه قاچاق فیلم «شنای پروانه» امیر مافی میزبان محمد احمدی، تهیه کننده و کارگردان و رئیس کارگروه مبارزه با سرقت فیلم اتحادیه تهیه کنندگان ایران است تا درباره موضوع قاچاق فیلم در سینمای ایران گفتگو کند.

بخش های دیگر برنامه این هفته شامل رویدادها با حضور علیرضا مرادی روزنامه نگار سینمایی است و در پایان این برنامه طبق روال همیشگی بهروز افخمی در میز آموزش فیلمسازی، کارگردانی در سینما را پی خواهد گرفت.

برنامه «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج روی‌ آنتن می‌رود.