کد خبر : 847
تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اسفند 1399 - 4:09

حراج سهام عدالت در شب عید / معاوضه سهام عدالت با خودرو!

حراج سهام عدالت در شب عید / معاوضه سهام عدالت با خودرو!

۹ ماه از آزادسازی سهام عدالت می‌گذرد. مردم امیدوار بودند که دولت در بهمن یا حداقل در شب عید، بخشی از پول فروشس سهام عدالت را به حساب آنها واریز کند که نکرد. حالا مردم ناامید، خودشان در صدد فروش سهام عدالتشان هستند. به گزارش پلان نیوز ، ارزش سهام عدالت نسبت به مرداد ماه

حراج سهام عدالت در شب عید / معاوضه سهام عدالت با خودرو!

۹ ماه از آزادسازی سهام عدالت می‌گذرد. مردم امیدوار بودند که دولت در بهمن یا حداقل در شب عید، بخشی از پول فروشس سهام عدالت را به حساب آنها واریز کند که نکرد. حالا مردم ناامید، خودشان در صدد فروش سهام عدالتشان هستند.

به گزارش پلان نیوز ، ارزش سهام عدالت نسبت به مرداد ماه سال جاری دقیقا نصف شده است. هر نوسانی در بازار سرمایه، تاثیر مستقیمی بر ارزش سهام عدالت می‌گذارد.

امروز ارزش سهام عدالت باز هم با اندکی افت به ۱۰ میلیون تومان رسید. افت ارزشی که سبب شده ۳۰ درصد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی تنها ۳ میلیون و ۶۰ درصد آن تنها ۶ میلیون تومان ارزش داشته باشد.

حالا مردم نگران از افت بیشتر بورس و افت دوباره سبد سهام عدالت خود، این سهام را به حراج گذاشته‌اند. برای فروشنده واقعی و به صورت نقدی.

در ادامه برخی از آگهی‌های فروش سهام عدالت را می‌خوانید:

«دوستان پول لازم دارم سهام یک میلیونی و ۵۰۰ هزار تومانی دارم که نقد می‌فروشم. با قیمت مناسب.»

«امیدوار بودم دولت شب عید پول سهام رو بده که نداد. من سهام عدالتم را می‌فروشم. مشتری واقعی و نقدی پیام بده. تخفیف میدم.»

«صد درصد یا ۶۰ درصد سهام عدالتم رو نقد می‌فروشم. با تخفیف خوب به خریدار واقعی.»

«من فروشندم. ۲ تا سهام عدالت دارم. می‌فروشم. قیمت مناسب میدم. شب عیده.»

« سه سهام یک میلیونی میفروشیم *فقط وجه نقد* با تحفیف ویژه نوروز!»

«سهام‌یک میلیونی *هرکسی که پولش نقده* فوری فوری.»

برخی هم پول نقد نمی‌خواهند و می‌خواهند آن را با خودرو معاوضه کنند.

«معاوضه سهام عدالت با خودرو! ازاین خودرو ژاپنی جدید با سهام عدالت خانواده عوض می‌کنم. سهام خانواده ما ۶۰ میلیون قیمت داره. کسی هست برای معاوضه؟»

برچسب ها : ،