کد خبر : 871
تاریخ انتشار : شنبه 16 اسفند 1399 - 19:19

بازدید مدیرعامل فارابی از پشت‌صحنه فیلم «بدون قرار قبلی»

بازدید مدیرعامل فارابی از پشت‌صحنه فیلم «بدون قرار قبلی»

علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در صحنه فیلمبرداری «بدون قرار قبلی» در مشهد با بهروز شعیبی کارگردان و عوامل این فیلم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ارشاد خراسان رضوی، جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و علیرضا تابش

بازدید مدیرعامل فارابی از پشت‌صحنه فیلم «بدون قرار قبلی»

علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در صحنه فیلمبرداری «بدون قرار قبلی» در مشهد با بهروز شعیبی کارگردان و عوامل این فیلم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پلان نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ارشاد خراسان رضوی، جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در صحنه فیلمبرداری «بدون قرار قبلی» در مشهد با بهروز شعیبی کارگردان و عوامل این فیلم دیدار و گفتگو کردند.

در این بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار امیدواری کرد که این فیلم اثری ماندگار و تاثیرگذار باشد و گفت: قطعاً فیلمی که درباره عرض ارادت به امام رضا (ع) باشد، از کمک این امام عزیز نیز بهره‌مند خواهد شد و امیدوارم اثر ماندگار و فاخری در مشهد تولید شود.

وی افزود: در راه تولید این فیلم در مشهد، این اداره کل آماده هرگونه همکاری است و امیدوارم بدون هیچ مشکلی این پروژه به پایان برسد.

در این بازدید محمد رضا محمدی معاون هنری و سینمایی و حجت طباطبایی رییس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

فیلمبرداری پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی به تهیه‌کنندگی محمود بابایی و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی به تازگی در مشهد آغاز شده است.

«بدون قرار قبلی» فیلم جدید بهروز شعیبی با نگاهی به داستانی از مصطفی مستور ساخته می‌شود که موضوع آن ارادت به امام رضا (ع) است و در آن داستانی اجتماعی و جدید از روابط انسانی دست مایه کارگردان قرار گرفته است.