کد خبر : 172
تاریخ انتشار : جمعه 7 آذر 1399 - 13:19

اداره های شهر بندرعباس تعطیل می‌شوند

اداره های شهر بندرعباس تعطیل می‌شوند

گروه استان ها _  با اعلام ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در طرح تعطیلی ادارات در مناطق قرمز کشور، این طرح تنها شامل شهر بندرعباس می‌شود. به گزارش پلان نیوز از بندرعباس ، در حالی که در کشور طرح تعطیلی ادارات برای هفته پیش رو بناست اجرایی شود آنطور که سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا

ادارات فقط در شهر بندرعباس تعطیل می‌شوند

گروه استان ها _  با اعلام ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در طرح تعطیلی ادارات در مناطق قرمز کشور، این طرح تنها شامل شهر بندرعباس می‌شود.

به گزارش پلان نیوز از بندرعباس ، در حالی که در کشور طرح تعطیلی ادارات برای هفته پیش رو بناست اجرایی شود آنطور که سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفته است در استان هرمزگان این طرح تنها شامل شهر بندرعباس می‌شود.

سعید ناجی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح تعطیلی ادارات تنها مختص شهرهای با وضعیت قرمز است از این رو در استان هرمزگان این طرح فقط شامل بندرعباس می‌شود.

وی افزود: البته ادارات خدمات رسان همچون استانداری و فرمانداری باز خواهند بود اما حضور کارکنان به تصمیم مدیر ادارات بر می‌گردد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به فعالیت بانک‌ها در این هفته تأکید کرد: بانک‌ها ملزم به ارائه خدمات به مردم هستند از این رو به آنها اعلام شده تا سقف مورد نیاز به کارکنان خود اجازه حضور در بانک را بدهند تا خدمت‌رسانی به مردم متوقف نشود.

وی با تأکید بر اینکه بخش‌های خصوصی و شرکت‌های تولیدی مشمول طرح تعطیلی نیستند گفت: این واحدها بایستی برای حضور کارکنان خود تمام موارد بهداشتی را رعایت کنند.

ناجی تصریح کرد: سایر ادارات مشمول طرح بایستی از حضور بخش عمده‌ای از کارکنان خود جلوگیری و کار را تنها با کارمندان ضروری دنبال کنند.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا در هرمزگان همچنین از ادامه فعالیت‌های عمرانی و تولیدی در سطح استان خبر داد