کد خبر : 1158
تاریخ انتشار : سه شنبه 2 شهریور 1400 - 8:00

آغاز اکران «رنج زیر پوست» در گروه «هنر و تجربه»

آغاز اکران «رنج زیر پوست» در گروه «هنر و تجربه»

  مستند اتوبیوگرافی «رنج زیر پوست» ساخته محسن جعفری‌راد بزودی اکران خود را در سینماهای گروه «هنر و تجربه» آغاز می کند. به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، محسن جعفری راد که بیشتر به عنوان روزنامه نگار و منتقد سینما شناخته می شود، فیلم «رنج زیر پوست» را طی ۹ سال ساخته است.

 

آغاز اکران «رنج زیر پوست» در گروه «هنر و تجربه»

مستند اتوبیوگرافی «رنج زیر پوست» ساخته محسن جعفری‌راد بزودی اکران خود را در سینماهای گروه «هنر و تجربه» آغاز می کند.

به گزارش سنترسینماپرس به نقل از روابط عمومی پروژه، محسن جعفری راد که بیشتر به عنوان روزنامه نگار و منتقد سینما شناخته می شود، فیلم «رنج زیر پوست» را طی ۹ سال ساخته است.

تهیه کننده فیلم به طور مشترک بر عهده مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مهدی مطهر است و مراسم رونمایی آن روز جمعه ۵ شهریور ساعت ۱۸ در فضای باز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

جعفری راد متولد گیلان و شهر رحیم آباد و دانش آموخته انجمن سینمای جوان لاهیجان است، وی بعد از ساخت ۱۰ فیلم کوتاه مستند و داستانی، مستند «رنج زیر پوست» را به عنوان اولین فیلم بلند خود ارائه کرده است.

این فیلم از معدود فیلم هایی است که یک منتقد، درباره خانواده خودش روایتی افشاگرانه ارائه کرده و در زمان نمایش این مستند در جشنواره «سینماحقیقت» نیز از این ویژگی به عنوان شهامت کارگردان و برگ برنده فیلم یاد شد.

اکران فیلم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خواهد بود.

مستند «رنج زیر پوست» به طور همزمان در بیش از ۲۰ شهر ایران در سینمای گروه «هنر و تجربه» از جمله شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز، رشت، بابل، گرگان اکران خواهد شد.

عوامل اصلی این فیلم عبارتند از طراح، پژوهشگر و کارگردان: محسن جعفری راد، مشاور کارگردان: محمود رحمانی، تدوین: حمید نجفی راد، صداگذاری: محمد حسین حیدری، مدیر تولید: متین مهدوی، دستیار کارگردان و عکاس: رضا آقاجانی، فیلمبرداری و صدابرداری: هادی محمدی، رضا آقاجانی و محسن جعفری راد، طراح پوستر: علی باقری، مشاور رسانه‌ای: احسان هوشیارگر، تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مهدی مطهر.